Мигіївська громада
Миколаївська область, Первомайський район

До  відома  громади!

До відома громади!

Доводимо  до  вашого  відома, що  відповідно  до  розпорядження начальника  Миколаївської обласної  військової  адміністрації    від 02 квітня 2022 року № 134-р та  розпорядження начальника  Первомайської районної  військової  адміністрації від 04 квітня  2022 року  № 74-р/в з метою  запровадження  та  здійснення заходів  правового  режиму воєнного  стану, вжиття додаткових заходів щодо  мобілізації  засобів та ресурсів для  протидії військовій  агресії Російської Федерації на  період  дії  правового  режиму  призупиняється  функціонування  пунктів  прийому  металобрухту та вивезення  металобрухту  за межі Миколаївської  області.

12:08 04.04.2022

ОГОЛОШЕННЯ!

УВАГА! Відповідно до розпорядження начальника Миколаївської обласної військової адміністрації від 15.03.2022 року № 89-р «Про забезпечення контролю за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на деякі товари на території Миколаївської області» Мигіївська сільська рада доводить до відома, що суб’єктам господарювання роздрібної торгівлі не допускати необгрунтованого підвищення цін в умовах воєнного стану на такі товари: борошно пшеничне, макаронні вироби, батон, хліб, крупа гречана, крупа вівсяна, свинина, яловичина, птиця (тушки курячі), молоко, масло вершкове, сметана, яйця курячі, олія соняшникова, цукор кристалічний, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, буряк, морква, картопля, етанол (розчин 96%), нестероїдні протизапальні лікарські засоби вітчизняні, антибактеріальні лікарські засоби вітчизняні, бензин (марки А-92, А-95), дизельне пальне, газ скраплений для автомобілів.

12:33 24.03.2022

ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! Державним, комунальним та приватним суб’єктам господарювання, які проводять діяльність на території Мигіївської сільської ради, в разі завдання збитків під час російської агресії, негайно повідомляти в Мигіївську сільську раду про заподіяну шкоду за телефоном – 0660536702 (Тетяна Давиденко)

11:16 24.03.2022

Хвилина мовчання як вшанування загиблих у визвольній війні із російським агресором

На виконання  Указу Президента України Володимира Реленського від 16 березня 2022 року № 143/2022 "Про  загальнонаціональну  хвилину мовчання за загиблими внаслідок  збройної агресії Російської Федерації  проти України"  в Мигіївській сільській раді  о 9.00 год.  щодня  відбувається хвилина мовчання з вшанування  пам'яті  усіх українців  які загинули  у війні з російським окупантом .

10:16 22.03.2022