Рішення сільської ради

                                                                                                     

 

                           Мигіївська сільська рада    повідомляє , що за період роботи   2016  року   на території сільської ради  виконувалися такі роботи:

 В ДНЗ «Ромашка» за 2016   завершено роботи по встановленню огорожі території дитячого садка  за рахунок спонсорських коштів  в сумі 8 тис. грн.

З сільського бюджету виділено :

 •  на харчування дітей -   100,6    тис. грн.
 •  На оплату енергоносіїв – 24,0 тис. грн

Виділено кошти на придбання матеріалів  для поточного ремонту приміщення дитячого садка за рахунок  місцевого бюджету в сумі -        8,5 тис. грн.

За рахунок спонсорської допомоги депутата сільської ради  закуплено дитячі стільці на суму –4,0 тис. грн.

За рахунок  місцевого бюджету виготовлено проект на капітальний ремонт даху  дитячого садка – 17,0 тис. грн.

  Сільський клуб с. Мигія : Продовжено   поточний ремонт   концертного залу та кабінетів клубу     в с.Мигія  за рахунок  коштів сільського бюджету -  199,2 тис. грн.

На святкові заходи та заохочення  творчих колективів  протягом року залучено благодійні кошти в сумі  - 25 тис. грн.

Мигіївська амбулаторія та ФАП с. Куріпчине   :

Проведено поточний ремонт кабінету прийому дітей  та процедурного  кабінету  з заміною вікон на металопластикові  за рахунок спонсорських коштів ТОВ «Бузькі пороги» в сумі – 30,6 тис. грн.Проведено поточний ремонт огорожі  біля амбулаторії за рахунок коштів місцевого бюджету в сумі -  43,0

Проведено поточний ремонт огорожі  ФАП в с. Куріпчине за рахунок спонсорських коштів в сумі -6 тис.  грн..

    Благоустрій території сільської ради  ,

 За рахунок коштів місцевого бюджету :

 • обладнано під’їзду площадку та проведено благоустрій центру  села Мигія   на суму – 27,0       тис. грн.

       проведено поточний ремонт  огорожі на кладовищі на суму – 43,1  тис. грн.  

        проведено поточний ремонт щебеневого покриття вулиць Покровська , Академіка Слабченка на суму – 56,6   тис. грн.

 • проведено ямковий ремонт  асфальтного покриття території дитячого садка та вулиць Скаржинського Й.П. ,Перемоги, заасфальтовано майже 900 кв. м. на суму -  125,0    тис. гр
 • проведено облаштування  водовідвідного лотка у формі  сходинок  до берега річки  по вул. Набережній в с. Мигія на суму – 25,7    тис. грн
 •  проведено поточний ремонт  вуличного освітлення  по вул.. Туристична  на суму  15 тис.  грн..  ,вулиці Свободи – 1 Травня  , Яблунева  на суму  -   55,7 тис. грн.  В цілому підключено  20 ліхтарів  вуличного освітлення.
 • Придбано та встановлено  12 камер відео спостереження  на суму  - 64,5 тис. грн.
 • Проведено    зачистку несанкціонованого сміттєзвалища та вивезення ТВП від об’єктів  за рахунок коштів місцевого бюджету на суму  –7,4 тис.  грн

Житлово- комунальне господарство :

 • проведено  очищення артезіанської свердловини на суму49,0 тис. грн
 • На розвиток та поповнення матеріальної бази водопровідного  господарства СКП «Прогрес»  :

Відповідно до рішення сесії сільської ради  виділено – 230,0     тис. грн.

 • За рахунок цієї суми :
 • Виготовлені і затверджені  проектно-кошторисні документації на суму – 29,0 тис. грн..
 • Придбано трактор на суму – 85  тис. грн.
 • Закуплено комп’ютерну техніку на суму – 28,5 тис. грн.
 • Та придбано інші матеріали необхідні для роботи комунального господарства на суму -38 тис. грн.

Мигіївська ЗОШ

З сільського бюджету виділено  на харчування дітей 1- 4 класів   -149,2  тис. грн .

Містобудівна  діяльність :

Проведено  роботи з першого етапу  Генерального плану  села Мигія , розроблено топографічний план с. Мигія. На роботи витрачено з сільського бюджету - 204, тис. грн.  

Проведено роботи з поновлення  нормативно- грошової оцінки  села Мигія (не закінчено) на суму –9,9 тис. грн

Соціальний захист населення :

На пільгове перевезення  пенсіонерів за віком та інших категорій громадян  виділено з сільського бюджету  - 100,0 тис. грн.

На матеріальну допомогу учасникам АТО, та важкохворим жителям села   виділено з сільського бюджету  - 26,7 тис. грн.

Фізична культура та спорт

За рахунок спонсорської допомоги в сумі – 10 тис. грн. , протягом року  спортивна команда  мешканців сільської ради   приймала участь в футбольних та волейбольних чемпіонатах , на змаганнях  з хортингу,   всеукраїнських , обласних  та районних спартакіадах , на яких займали призові місця.

Загалом в 2016 році залучено спонсорської допомоги на розвиток соціальної структури сільської ради  108,6 ти. грн.

                 Сільський голова                               С.М. Почтаренко

 

 

  

 

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ  РАЙОННА

МИГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ  № 9

«23 » грудня   2016 року        10 сесія  сьомого  скликання          

Про  Мигіївський   сільський  бюджет

на 2017 рік

  Розглянувши  поданий  проект  сільського бюджету  Мигіївської сільської ради  на  2017 рік, відповідно до статей 143, 144 Конституції України, Бюджетного кодексу України, , на підставі пункту 23 частини першої статті 26, частини третьої, четвертої статті 61 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” сільська рада ВИРІШИЛА:

 1. Визначити на 2017 рік:

-  доходи сільського  бюджету у сумі 4504192 грн., в тому числі доходи загального фонду сільського бюджету  4434172  грн., доходи спеціального фонду сільського бюджету 70020  грн., згідно з додатком №1 цього рішення;

-  видатки сільського бюджету у сумі 4504192  грн., в тому числі видатки загального фонду сільського бюджету  4434172 грн., видатки спеціального фонду сільського бюджету 70020 гривень;

2. Затвердити бюджетні призначення розпорядникам коштів сільського бюджету на 2017 рік у розрізі програмної  класифікації видатків, у тому числі по загальному фонду 4504192 грн. та спеціальному фонду 70020 грн. згідно з додатком №2  до цього рішення.

 3.  Визначити  розмір оборотного залишку бюджетних коштів сільського бюджету  у сумі  12500 гривень

4. Затвердити на 2017 рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатком №3 до цього рішення, - субвенцій на фінансування окремих видатків районного  бюджету.

5. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду сільського бюджету на 2017  рік за їх економічною  структурою:

      - оплата праці працівників бюджетних установ( код 2110)

      - нарахування на заробітну плату ( код 2120)

      - придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів( код 2220)

      - забезпечення  продуктів харчування ( код 2230)

      - оплата комунальних послуг та енергоносіїв ( код 2270)

      - поточні трансферти ( код 2730)

      - поточні трансферти місцевим бюджетам ( код 2620)

6. Затвердити в складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі  2380074 грн. в т ч загального фонду 2376374 грн., та спеціального фонду 3700 грн. згідно з додатком №4 до цього рішення.

7. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право виконавчому комітету сільської ради  отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету , пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

8. Розпорядникам коштів місцевого бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

У разі наявності у головних розпорядників бюджетних коштів простроченої кредиторської заборгованості з оплати комунальних послуг та енергоносіїв управління Державної казначейської служби України у Первомайському районі здійснює платежі загального фонду за видатками (крім тих, що передбачено  пунктом 5 цього рішення) лише після погашення такої заборгованості.

9.Установити, що після прийняття рішення «Про місцевий  бюджет Мигіївської сільської  на 2017 рік» внесення змін до бюджетних призначень головних розпорядників коштів та перерозподіл між ними здійснюється відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року №18 "Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету".

 10. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2017 рік:

до доходів належать надходження, визначені ст. 69 Бюджетного кодексу України.

11. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету України на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені 69 /1 Бюджетного кодексу України.

     12 .Установити з 1 січня 2017 року вартість харчування однієї дитини на день у дошкільному закладі при триразовому харчуванню не менше вартості харчування за 2016 рік  . Дотримуватись норм харчування відповідно до постанови КМУ від 22.11.2004 № 1591. Установити з 1 січня 2017 року батьківську плату за харчування дітей у розмірі 40% від фактичної вартості на день.

  13. Встановити, що відповідно до статей  24,59,80 Бюджетного Кодексу України у поточному році встановлюється звітність про виконання сільського бюджету:

         квартальний та річний звіти про виконання сільського бюджету після завершення відповідного бюджетного періоду подається у термін, в обсяг і за єдиними формами, встановленими Державної казначейської служби України;

         Сільською радою затверджується  річний звіт про виконання сільського бюджету.

14. Прийняти повноваження на здійснення видатків у 2017 році районного бюджету визначених: підпунктами "а", "б" пункту 2 частини першої статті 89 цього Кодексу в частині фінансування дошкільної освіти; пунктом 5 частини першої статті 89 цього Кодексу в частині утримання сільських, селищних та міських палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля, інших клубних закладів.

15. Додатки № 1-4 до цього рішення є його невід’ємною частиною

16. Це рішення набирає чинності з дня його прийняття та застосовується з 1 січня 2017 року. 

17. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету, фінансів, економічної реформи.

Голова Мигіївської сільської ради                   С.М.Почтаренко

 

  

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *