Об'єднання громад

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ   РАЙОН

МИГІЇВСЬКА  СІЛЬСЬКА   РАДА

РІШЕННЯ

від  09 серпня  2018              №   1            ХХV позачергової  сесії    7  скликання

“Про добровільне об’єднання

територіальних громад”

Враховуючи висновок Миколаївської обласної державної адміністрації, затверджений розпорядженням голови Миколаївської державної адміністрації №339-р від 07.08.2018 року «Про затвердження висновку щодо відповідності  Конституції України та законам України ,проекти рішень «Про добровільне  об’єднання територіальних громад у Мигіївську сільську територіальну громаду»,  керуючись частиною 5 статті 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Об'єднатися територіальним громадам сіл Мигія, Куріпчине та Гаївське Мигіївської сільської ради з територіальними громадами сіл Софіївка, Богословка та селища Бандурка Софіївської сільської ради, сіл Романова Балка, Генівка, Соколівка, Львів та селища Іванівка Романово - Балківської сільської ради в Мигіївську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селі Мигія.

2. Повноваження Мигіївської сільської ради, Мигіївського сільського голови обраних територіальними громадами, що об’єдналися, завершуються в день набуття повноважень сільською радою, обраною об’єднаною територіальною громадою.

3. Установити, що повноваження сільської ради, сільського голови, обраних територіальними громадами, що об’єдналися, завершуються в день набуття повноважень сільською радою, обраною об’єднаною територіальною громадою.

4. Визначити, що правонаступником всього майна, прав та обов’язків територіальних громад, що об’єдналися, є Мигіївська сільська об’єднана територіальна громада Первомайського району Миколаївської області, утворена внаслідок добровільного об’єднання, з дня набуття повноважень сільською радою, обраною об’єднаною територіальною громадою.

5. 3атвердити план організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад (додається).

Сільський голова                                                                                         Почтаренко С.М.

ЗАТВЕРДЖЕНО рішенням Мигіївської сільської ради

від «09.08.2018 року №          1

ПЛАН

організаційних заходів щодо добровільного об'єднання територіальних громад до об’єднаної територіальної громади

1.        Розробити проект Статуту Мигіївської сільської об’єднаної територіальної громади.

2.        Розробити організаційну структуру та штатний розпис виконавчих органів Мигіївської сільської ради , обраної об’єднаною територіальною громадою.

3.        Розрахувати кошторис витрат на утримання виконавчих органів сільської ради.

4.        Визначити    населенні пункти об’єднаної територіальної громади в яких обирається староста.

5.        Підготувати положення про старосту та посадову інструкцію старости.

6.        Розробити план працевлаштування осіб, які внаслідок об’єднання можуть втратити робочі місця.

7.        Провести інвентаризацію власності.

8.        Розробити перспективний план формування мережі установ, які надають соціальні послуги.

9.        Підготувати план галузевої реорганізації бюджетних установ після утворення об’єднаної територіальної громади.

10.      Розробити план транспортної мережі обслуговування громадян.

Сільський голова                                                              Почтаренко С.М.

ВИСНОВОК   Миколаївської ОДА https://rada.info/upload/users_files/04376937/9a478aefb21389a42eedb2ec7931c695.pdf